BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

MEHMET TURAN AYRANCI BASK TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİSİ OLDU

BASK mehmet-turan-ayranci-bask-tekirdag-il-temsilcisi-oldu

BASK ve bağlı sendikaların yürüttüğü bağımsız sendikacılık anlayışı, gücünü sadece üyelerinden alan ve onların hak ve çıkarlarının korunması ve geliştirilmesi mücadelesidir.

Bu mücadelede AES Tekirdağ il temsilciliğini de yürüten Mehmet Turan AYRANCI BASK Tekirdağ İl Temsilcisi olarak yetkilendirilmiştir.

 

BASK Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Turan AYRANCI Kimdir?

 

1988 yılında Adana\'nın Ceyhan ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Ceyhan\'da bitirdi. Lise eğitimini Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi\'nde, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünde tamamladı.

İşitme Engelliler Öğretmenleri Derneği Kurucu Üyeliği ve Genel Başkanlığı görevlerinde bulundu. Özel Eğitimciler Derneği Tekirdağ İl Temsilciliği ve Anadolu Eğitim Sendikası Tekirdağ İl Temsilciliği görevlerine devam etmektedir. Tekirdağ\'da ilkokulda özel eğitim öğretmeni olarak görevini sürdüren Mehmet Turan AYRANCI, Haziran 2022\'de Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu Tekirdağ Temsilciliğine getirilmiştir. Evli ve bir kız babasıdır.

İletişim: 0506 507 0374

YORUM YAZ