BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

MEHMET GEÇER BASK KONYA İL TEMSİLCİSİ OLDU

BASK mehmet-gecer-bask-konya-il-temsilcisi-oldu

BASK ve bağlı sendikaların yürüttüğü bağımsız sendikacılık anlayışı, gücünü sadece üyelerinden alan ve onların hak ve çıkarlarının korunması ve geliştirilmesi mücadelesidir.

Bu mücadelede TEÇ SEN Konya il başkan yardımcılığını da yürüten Mehmet GEÇER BASK Konya İl Temsilcisi olarak yetkilendirilmiştir.

 

BASK Konya İl Başkanı Mehmet GEÇER Kimdir?

 

1981 Konya/Kadınhanı doğumlu.

İlkokulu Örnekköy İlkokulunda, Ortaokulu Mehmet Akif Ersoy Lisesi Ortaokulu kısmında, Liseyi Meram Ticaret Meslek Lisesinde okudu.

2001 yılında Çumra Vergi Dairesi Müdürlüğü\'nde memuriyete başladı. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirerek lisans eğitimini tamamladı.

KPSS ile 2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığına geçiş yaparak sırası ile Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde V.H.K.İ olarak görev yaptı.

2018 yılında görevde yükselme sınavı ile Şef oldu. Halen Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü\'nde Muhasebe Şefi olarak görevine devam etmektedir.

2022 yılı Mart ayından bu yana Teç-Sen Konya İl Temsilciliği Yönetiminde İl Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

İletişim: 0 533 197 3098

 

YORUM YAZ