BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

EKREM OKUMUŞ BASK DÜZCE İL TEMSİLCİSİ OLDU

BASK ekrem-okumus-bask-duzce-il-temsilcisi-oldu

BASK ve bağlı sendikaların yürüttüğü bağımsız sendikacılık anlayışı, gücünü sadece üyelerinden alan ve onların hak ve çıkarlarının korunması ve geliştirilmesi mücadelesidir.

 

Bu mücadelede TEÇ SEN Düzce il başkanlığını da yürüten Ekrem OKUMUŞ BASK Düzce İl Temsilcisi olarak yetkilendirilmiştir.

 

BASK Düzce İl Başkanı Ekrem OKUMUŞ Kimdir?

 

1985 yılı Rize Çayeli doğumlu olan Ekrem OKUMUŞ; ilkokul ve ortaokul eğitimini İstanbul Hasköy İlköğretim Okulunda ve lise öğrenimini İstanbul Şişli ilçesi Maçka Akif Tuncel Anadolu Teknik Lisesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı alanından mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Lisans öğrenimini tamamladı. Düzce Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsünde İşletme Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

 

2009 yılında Başakşehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde Memuriyet hayatına başlayan Ekrem OKUMUŞ, aynı kurumda Bilgisayar İşletmeni ve MEBBİS Yöneticisi görevlerini yürüttü. 2014 yılında yapılan Görevde Yükselme Sınavında başarılı olarak Başakşehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne Şef kadrosunda atandı. 2016 yılında, Beşiktaş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde Şef görevine devam etti. 2017 yılında, Beşiktaş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünden ayrılarak Düzce İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Şef olarak atandı. 2021 yılında yapılan Unvan Değişikliği Sınavını başarı ile geçerek Düzce İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Programcı kadrosuna atandı ve halen bu göreve devam etmektedir.

 

2013 yılında TEÇ-SEN ailesinin bir ferdi olarak sendikal çalışmalarla ilk defa tanıştı. Düzce İl Temsilciliğindeki Mevzuat İşleri Başkanlığı görevini yürüttükten sonra Düzce İl Temsilcisi sıfatıyla TEÇ-SEN ailesinin Düzce ilindeki faaliyetlerinin yürütülmesi sorumluluğunu, ekibiyle birlikte üstlendi.

 

2010 yılından beri evli olan Ekrem OKUMUŞ, 2 çocuk babasıdır.

 

İletişim: 0 5073504456

YORUM YAZ