BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

ÇORUM BASK’I BAĞRINA BASTI

BASK corum-baski-bagrina-basti

ÇORUM BASK’I BAĞRINA BASTI

BASK Genel Başkanı Bayram ZENGİN, BASK Genel Sekreteri ve AES Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ, Bağımsız Büro Sendikası Genel Başkanı Erkut DEMİRCİ ve AES Genel Başkan Yardımcısı Nihat ÖRS örgütlenme çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret için 30 Mart 2021 Salı günü Çorum’u ziyaret etti.

Heyete, BASK Çorum İl Temsilcisi Hayati Çam başkanlığında; AES İl Temsilcisi Mesut ÇETİNOĞLU, Bağımsız Yerel Hizmet Sendikası İl Temsilcisi Duran Canbolat, Bağımsız Yapı-İmar Sendikası İl Temsilcisi Nurettin Akkuş da katıldı.

Çorum Valisi Sayın Mustafa ÇİFTÇİ\'yi ziyaret eden heyet Çorum\'daki kamu çalışanlarının sorunlarını ilettiler.

Pandemi tedbirleri dikkate alınarak yapılan ziyaretlerde Milli Eğitim Müdürü Sn Abdullah Kodek, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn Zafer Bektaş, Tapu Müdürü Sn Mehmet Oymak, Kadastro Müdürü Sn Ferhat Yücel ve birimlerin çalışanları ile görüşüldü. Ayrıca Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ve Göç İdaresi Müdürlüğü personeli  de ziyaret edildi.

Basın ziyaretleri kapsamında ise Yayla Haber Gazetesi genel yayın yönetmeni Sn Hacı Odabaş, Çorum Haber Gazetesi Başyazarı Sn Mehmet Yolyapar ve Kesin Karar gazetesi imtiyaz sahibi  Ayhan Aykanat ziyaret edilerek memur ve emeklilerinin sorunları hakkında bilgi aktarıldı.

BASK Heyetinin temasları boyunca gösterdikleri misafirperverlik için Vali Sn Mustafa Çiftçi, Milli Eğitim Müdürü Sn Abdullah Kodek, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn Zafer Bektaş, Tapu Müdürü Sn Mehmet Oymak, Kadastro Müdürü Sn Ferhat Yücel ve gazetelerinde ziyaretimize geniş yer ayıran basın mensupları ile kamu görevlileri ve sendikalarımızın üyelerine teşekkür ederiz.. 

YORUM YAZ