BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

BATOÇ-SEN TMO GENEL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

BASK batoc-sen-tmo-genel-mudurunu-ziyaret-etti

BATOÇ-SEN TMO GENEL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ.

Erdal BAYRAM başkanlığındaki BATOÇ-Sen heyeti, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü görevine atanan Sn. Ahmet GÜLDAL’ı makamında ziyaret ederek sendika adına tebriklerini ve memnuniyetlerini ifade etti. Heyet Genel Müdür Yardımcısı Sn. Sadi DEMİRCİ’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarete genel başkan Erdal BAYRAM’ın yanısıra genel sekreter Süreyya SELEK, genel mali sekreter Sinan BUDAK, genel hukuk ve toplu sözleşme sekreteri Burhan GÜLRENK ile genel eğitim sekreteri Necip TAŞÇIOĞLU katıldı.

Ziyaret dolayısıyla BATOÇ-Sen genel başkanı Erdal BAYRAM, söz alarak TMO çalışanlarının sorunlarını ve BATOÇ-Sen’in önerilerini aktardı.

Genel Başkan Erdal BAYRAM, yetişmiş teknik personel eksikliğine dikkat çekerek, emekli olan personelin yerine eleman alınmamasının iş yükünü artırdığını ifade etti.

Personel eksikliği ile mevcut personelin sorunları yanısıra geçici görevler, revizyon, Dispeç, liman tazminatı, fazla mesai ücretleri, firmalara fazla mesai, kadro tanımları vb sorunları sıralayan genel başkan Erdal BAYRAM çözüm beklediklerini, çözüm için katkıya hazır olduklarını belirtti.

Tebrik ve ziyaret için BATOÇ-SEN heyetine teşekkür eden TMO Genel Müdürü Sn. Ahmet GÜLDAL, personel eksikliğinden kaynaklanan sorunun farkında olduklarını ve personel eksikliğine çözüm aradıklarını, Bölge Müdürlüklerinin kaldırılması ile doğan boşluğun nasıl doldurulacağı üzerinde çalıştıklarını, sosyal tarafların önerilerine açık olduklarını söyledi.

YORUM YAZ