BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

BASK ORDU İL TEMSİLCİLİĞİNE ALİ ÖZGÜL GÖREVLENDİRİLDİ.

BASK bask-ordu-il-temsilciligine-ali-ozgul-gorevlendirildi-

BASK ORDU İL TEMSİLCİLİĞİNE ALİ ÖZGÜL GÖREVLENDİRİLDİ.

BASK Ordu  İl Temsilciliğine  Al ÖZGÜL görevlendirildi.

Kamu görevlilerinin örgütlenme ve özgür toplu pazarlık haklarının iktidar– sarı sendikalar işbirliği ile ortadan kaldırılmaya çalışıldığı, memur ve emeklilerinin açlık ve yoksulluğa mahkum edildiği, hak kayıplarının ifade edilmediği, çağdaş çalışma koşullarının gündeme getirilemediği, sahte ve sarı sendikaların başta üyeleri olmak üzere çalışanların hak ve taleplerini utanmasan ve umursamasan peşkeş çektiği bir dönemde Ordu İl Temsilcisi olarak görev alan Sn. Ali ÖZGÜL’ü tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

BASK GENEL MERKEZİ

 

ALİ ÖZGÜL KİMDİR?

1971 İstanbul doğumlu.

İlkokulu İstanbul Kuştepe Gündoğdu İlkokulunda, Ortaokulu Ordu Merkez  Ortaokulunda  ve Liseyi  Erzincan Fatih Endüstri Meslek  Lisesinde okudu.

Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Bölümü Tesisat Anabilim Dalı 1993 mezunu.

Öğretmenliğe 1995 yılında, Isparta Senirkent Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesin de başladı.

Sonra sırayla Artvin Merkez Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesinde müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü, Artvin Murgul Endüstri Meslek Lisesinde okul müdürlüğü, Giresun Bulancak Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesinde Alan Şefliği yaptı.

Halen Ordu TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alan Şefi olarak görev yapmaktadır.

Avrupa Birliği Projelerinde kendini geliştirerek, yapmış olduğu projelerle Mesleki Eğitim, Gaz Yakıcı Cihazlar, E-Learning, Yenilenebilir Enerji, İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri konularında Almanya-İtalya-Hollanda-Çekya-Belçika-İspanya-Fransa-Hollanda gibi ülkelerde eğitimler almıştır.

Ayrıca MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü bünyesinde MEGEP-METEK-Girişimcilik ve Yaratıcılık projelerinde yer alarak birçok seminerle katılımcı ve eğitici olarak görev yapmaktadır. Mesleki Yeterlilik Kurumu Sınavlarında sınav değerlendiricisi olarak görevlerine devam etmektedir.

2017 yılında Anadolu Eğitim Sendikasına üye olup 2020 yılından beri Anadolu Eğitim Sendikası Ordu İl Temsilciliği ve Genel Merkez Mesleki Eğitim Komisyon Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

BASK Yönetim Kurulunun 17 Eylül 2021 tarih ve 35 sayılı kararı ile BASK Ordu İl Temsilcisi olarak görevlendirilmiştir.

Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

Evli, İngilizce biliyor.

YORUM YAZ