BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİMİZ İÇİN BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNİ ZİYARET ETTİK.

BASK toplu-sozlesme-taleplerimiz-icin-buyuk-birlik-partisini-ziyaret-ettik-

TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİMİZ  İÇİN BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNİ ZİYARET ETTİK.

BASK olarak Ağustos ayında başlayacak toplu sözleşme görüşmeleri öncesinde memurların ve emeklilerinin sorun ve talepleri ile BASK’ın çözüm önerilerini anlatmak ve aktarmak üzere TBMM’nde temsil edilen partileri ziyaret etme kararımız çerçevesinde, randevu taleplerimize cevap verme sırası ile ilk ziyaretimizi Büyük Birlik Partisine yaptık.

Genel Başkan Bayram Zengin, Genel Sekreter  ve AES Genel Başkanı M. Alper Öğretici, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Bağımsız Büro-Sen Genel Başkanı Erkut Demirci ile Genel Eğitim Sekreteri ve BATOÇ-SEN Genel Başkanı Erdal Bayram’dan oluşan BASK Heyeti, 24 Haziran 2021 Perşembe günü Büyük Birlik Partisi STK’lardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Alay’ı parti genel merkezinde ziyaret etti.

Görüşmede Ağustos ayında başlayacak ve 2022-2023 yıllarını kapsayacak memur toplu sözleşmeleri hakkında  memur ve emeklilerinin sorun, talep ve beklentileri, pandemi koşulları altında yaşanan sorunlar üzerinde duruldu.

BASK tarafından hazırlanan “Toplu Sözleşme Talepleri” rapor halinde sunuldu.

BASK’ın kendilerini ziyaret etmesinden memnun olduklarını ifade eden Alay, raporu inceleyeceklerini, memurların ve emeklilerinin sorunları gündeme geldikçe karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmanın ve sorunlar üzerinde birlikte çalışmanın yararlı olacağını belirtti.

Sayın Mahir Alay’a kamu görevlilerinin sorunlarına karşı duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz.

YORUM YAZ