BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

BAĞIMSIZ YAPI-İMAR SEN VI. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

BASK bagimsiz-yapi-imar-sen-vi-olagan-genel-kurulu-yapildi-

 

BAĞIMSIZ YAPI-İMAR SEN VI. OLAĞAN  GENEL KURULU YAPILDI.

Konfederasyonumuz üyesi Bağımsız Yapı-İmar Sen VI. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 12 Ocak 2019 Cumartesi günü sendika genel merkezinde toplandı.

Sabah kahvaltısını birlikte yapan genel kurulu üyeleri sendika genel merkezinde VI. Olağan Genel Kurul için bir araya geldi.

Genel Kurul BASK ve Bağımsız Yapı-İmar Sen genel başkanı Bayram Zengin’in yaptığı açılış konuşması ile başladı.

Başkanlığını BASK Genel Eğitim sekreteri ve BATOÇ-Sen genel başkanı Erdal Bayram’ın,  katip üyeliklerini AES Genel Başkanı M. Alper Öğretici ve İlhami Ünal’ın yaptığı Divan kurulunun yerini almasından sonra başlayan genel kurul toplantısına Bağımsız Büro Sen genel başkanı Remzi Kızılkaya ve Bağımsız Enerji-Sen genel başkanı Hanife Yazar da hazır bulundu.

Gündemde yer alan konuların görüşülmesinden sonra sendikanın zorunlu organları ve üst kurul delegeleri içir seçimlere geçildi.

Tek liste halinde yapılan seçimlerde yönetim kurulu asıl üyeliklerine Bayram Zengin, Mithat Başlan, Naciye Şengün,  Kürşat Bozbıyık, Ercan Tunç, Mahmut Sarcan ve Vedat Aktaş seçildi.

Denetleme Kurulu asıl üyeliklerine Mehtap Akgül, Fehat Elverdi ve İlhami Ünal;  Disiplin Kurulu asıl üyeliklerine ise Erol Pekder, Zafer Eraydın ve Ramazan Özekin seçildi.

BASK olarak; Bağımsız Yapı-İmar Sen yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeliklerine seçilenleri tebrik ediyor; Genel Kurulun Konfederasyonumuz, Bağımsız Yapı-İmar Sen ve üyeleri ile kamu görevlileri için hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

(http://bagimsizyapiimarsen.org.tr/sendikamizdan-haberleri-sendikamiz-vi.-olagan-genel-kurulu-tamamlandi.-898.html)

BASK GENEL MERKEZİ

 

YORUM YAZ