BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

BASK -nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayramimiz-kutlu-olsun

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

İçinde bulunduğumuz Koronavirüs salgını ile mücadelede, hepimizin sağlığı, güvenliği ve geleceği için evlerimize kapandığımız bir 23 Nisan gününde daha Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ve Gazi Meclisimizin açılışının 101. yıldönümünü buruk bir sevinçle karşıladık.

Dünyada İstiklal Savaşı yürüten ilk meclis olan Gazi Meclisimizin açılışının 101. yıldönümünde yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın bayramlarını kutlarken; Milli egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu, özgür bireylerin, örgütlü toplumun ve katılımcı demokrasinin hakim olacağı güçlü ve büyük bir Türkiye özlemiyle bugünün ve yarının büyüklerine saygılarımızı sunuyoruz.

Bu duygularla 101. yıldönümünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Devletini kuranları, milletimizin birliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve Devletimizin bekası için can veren şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

BASK YÖNETİM KURULU

YORUM YAZ