Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu - Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil
    Sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz   Facebook   Instagram   Twitter   YouTube
Kategori : KONFEDERASYONDAN
Haberin Tarihi :   28 Aralık 2019 - 22:44

BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ GENEL BAŞKAN: ERKUT DEMİRCİ

Büyüt
Küçült
BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ  GENEL BAŞKAN: ERKUT

 

BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ  GENEL BAŞKAN ERKUT DEMİRCİ

Bağımsız Büro-Sen V. Olağan  Genel Kurulu yapıldı.

Konfederasyonumuz üyesi Bağımsız Büro-Sen V. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 21 Aralık 2019 Cumartesi günü sendika genel merkezinde toplandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Başkanlığını BASK Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Bağımsız Haber-Sen Genel Sekreteri Ümit Taner Buğdaycı'nın,  katip üyeliklerini Bağımsız Yapı-İmar Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Kürşat Bozbıyık ve Bağımsız Büro-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Sandıkçıoğlu’nun yaptığı Divan Kurulunun yerini almasıyla başlayan genel kurul toplantısında konuşan Bağımsız Büro Sen Genel Başkanı Remzi Kızılkaya; Bağımsız Büro-Sen’in kuruluşundan  bugüne kadar geçen sürede gerçekleştirilen faaliyetleri özetledi ve hizmeti geçenlere teşekkür etti.

Emekliye ayrıldığını ve bayrağı arkadaşlarına devredeceğini  belirten Kızılkaya, genel kurul üyelerinden helallik istedi.

Gündem gereği sunulan raporların ibrasından ve gündemde yer alan konuların görüşülmesinden sonra sendikanın zorunlu organları ve üst kurul delegeleri için seçimlere geçildi.

İki liste halinde yapılan seçimlerde genel Başkanlık görevine Erkut Demirci, yönetim kurulu asıl üyeliklerine ise  Ömer Ali Şenol, Eyüp Ünal,  M. Zeki Kaya, Aysu Şen, Hüsnü Ersen ve Murat Şanlı seçildi.

Denetleme Kurulu asıl üyeliklerine Selda Melek Demirci, Gökmen Ural ve Nuriye Akçebe Kaya;  Disiplin Kurulu asıl üyeliklerine ise Cemil Demir, Mustafa Şahinkaya ve Filiz Köksal Kaya seçildi.

Yönetim kurulu asıl üyeliklerine seçilenler, seçim kurulundan mazbatalarını aldıktan sonra toplanarak görev dağılımı  yaptılar.

Buna göre genel sekreterliğe  Ömer Ali Şenol, genel mali sekreterliğe Eyüp Ünal,  genel teşkilatlandırma sekreterliğine M. Zeki Kaya,  genel sosyal işler sekreterliğine Aysu Şen, genel eğitim sekreterliğine Hüsnü Ersen ve genel mevzuat ve dış ilişkiler sekreterliğine Murat Şanlı getirildi.

BASK olarak; kurucu genel başkanlıktan itibaren Bağımsız Büro-Sen'i omuzlayıp bugünlere getiren Remzi Kızılkaya'ya teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar dilerken; Bağımsız Büro-Sen yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeliklerine yeni seçilenleri tebrik ediyor; Genel Kurulun Konfederasyonumuz, Bağımsız Büro-Sen ve üyeleri ile kamu görevlileri için hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

BASK GENEL MERKEZİ

 

ERKUT DEMİRCİ KİMDİR?

18 Mart 1972 tarihinde Ankara' da doğdu.

Aslen Manisa Kırkağaç kütüğüne kayıtlı.

İlk, orta, lise öğrenimini Ankara' da tamamladı.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden 1998 yılında mezun oldu.

Aynı yıl açılan sınav ile Maliye Bakanlığında işe başladı.

2007 yılında yapılan kurum içi özel sınavla Gelir Uzmanı olarak atandı.

2012 yılından bugüne kadar Vergi Denetim Kurulu Başkanlığında görev yapmaktadır.

2017’de Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulunu bitirdi.

2018 yılında Adalet Bakanlığı tarafından yapılan sınavla Uzlaştırmacı ünvanını kazandı.

2010 yılından itibaren değişik kademelerde görev aldığı Bağımsız Büro-Sen’in 21/22 Aralık 2019 tarihlerinde yapılan 5.Olağan Genel Kurulunda Genel Başkanlığa seçildi.

Evli ve 2 çocuk babası.

 Sayfayı Yazdır
Print Friendly / PDF
Sosyal Paylaşım
Google
Etiketler :
İsim Soyisim :
E-Mail :
UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Uyarı
Güvenlik kodu :
Bu habere ilk yorumu siz yapın.
DİĞER HABERLER
Deftere Yaz
Ziyaretçi Defteri
Düşünce ve Önerilerinizi bizimle paylaşın.

Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
...
..
"Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu - Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu | http://bask.org.tr/Tum Hakları Saklıdır. ©2002 - 2020
http://bagimsizyapiimarsen.org.tr/BASK http://bdvs.org.tr/BASK http://http://www.bagimsizhabersen.org.tr/index.php/ BASK http://bask.org.tr.tr/BASK http://bask.org.tr.tr/BASK http://bagimsizegitimsen.org.tr/BASK http://www.bagimsizsaglik-sen.org.tr/ BASK http://www.bagimsizburosen.org.tr/ BASK http://bask.org.tr/BASK http://bask.org.tr/BASK http://bask.org.tr/ BASK http://bask.org.tr/BASK